Як обрати недержавний пенсійний фонд?

Зберігання коштів у недержавних пенсійних фондах досить популярне явище у світі. Як заробити на власну пенсію та як правильно обрати НПФ – надійність та гарнтування виплат? Ми розкажемо на які критерії потрібно звернути увагу при виборі недержавного пенсійного фонду.

Коли вірно обрав пенсійний фонд!

Накопичення власної пенсії – актуально вже зараз

Ми знаємо що зараз в Україні діє солідарна система оплати пенсії і бачимо що вона неефективна. Щороку ситуація погіршується і чекати від держави гідну пенсію – неварто. Експерти стверджують, що якщо не відкладати самостійно на власну пенсію, то через 20 років вона буде складати приблизно 20% від вашого заробітку, якщо не менше. (Детальніше про пенсійну систему в Україні тут).

Тому, накопичувати пенсію самостійно це досить актуально у наш час і розпочинати це потрібно чим раніше – тим краще. Найближчим часом ми очікуємо на запуск обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення. Обов’язковим воно буде для громадян, які офіційно працюють, а для роботодавців та фізичних осіб підприємців – за бажанням. Кожном українцю потрібно задуматись про свою пенсію уже зараз та ропочинати відкладати. Один із варіантів – це недержавний пенсійний фонд. Ознайомитись з Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Як обрати НПФ?

Як працюють недержавні пенсійні фонди ви можете ознайомитись у розділі Умови та переваги. Але на що ж звернути уваги при виборі фонду та як обрати надійний?

Перше, на що ви звернете увагу – термін існування фонду. Звичайно, в Україні це ще не досить популярна система недержавної пенсії через незнання про НПЗ, тому і вкладників не так багато. Це друге, що відмітить кожен з вас.

Але думаємо, одне з головних критеріїв – розмір активів фонду та інвестиційний дохід (Результат діяльності ФПЗ). Саме ці показники покажуть на скільки вдало обслуговуючі компанії працюють та інвестують кошти учасників. Зверніть увагу і загалом на інвестиційний портфель – у що вкладає фонд кошти: цінні папери, облігації, акції тощо.

Наступний важливий момент – це обслуговуючі компанії. Оскільки адміністратор у більшості недержавних фондах України буде один і той же, то банк зберігач та компанія з управління активами – у більшості фондах різні. Саме від компанії з управління активами залежить на скільки грамотно та ефективно будуть інвестовані кошти та відповідно який прибуток ви отримаєте – ознайомтесь з обслуговуючими компаніями ФПЗ.

Тому, це немало важливий фактор, що наш «Фонд пенсійних заощаджень» входить у надійну фінансову групу ТАС та ми маємо великий досвід в управлінні фінансами. А це означає, що ви можете отримати високі прибутки інвестицій та впевненість в отриманні виплат.

Ще одне на що варто звернути увагу – засновники. На скільки це надійні та відомі власники, інформаційні джерела подають актуальну, прозору та достовірну, повну інформацію про фонд та результати діяльності фонду. Відкритість до будь-якої інформації свідчить, що робота недержавного фонду ведеться згідно Закону України та немає проблем у адмініструванні вкладів.

Нагадаємо, що ви завжди можете перевести свої кошти з одного фонду на інший, тобто стати учасником наприклад нашого фонду. Також згідно Закону України фонд не може бути банкрутом та кошти учасника фонду можуть перейти у спадщину.

Ми надіємось, що з нами українці дізнаються ще більше про недержавне пенсійне забезпечення та будуть дбати про свою пенсію уже зараз. Фонд пенсійного забезпечення надасть вам всю необхідну інформацію для того, щоб наші договірні відносини були відкритими та чесними. Адже, наша головна мета зробити якомога більше щасливих пенсіонерів в мабутньому!

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі