Обслуговуючі компанії

Відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» у недержавного пенсійного фонду є три обслуговуючі компанії недержавного пенсійного фонду.

Обслуговуючі компанії НПФ – це три компанії згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», які здійснюють адміністрування недержавного пенсійного фонду, управління активами недержавного фонду та зберігання активів недержавного фонду (банк-зберігач).

У Фонду пенсійного забезпечення такі обслуговуючі компанії:

Адміністратор фонду

ТОВ “Адміністратор пенсійного фонду “Центр персоніфікованого обліку”

Сайт компанії

Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів серія АБ № 115988; видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг 14.08.2008 р.; діє з 07.02.2008 р., безстрокова.

Код ЄДРПОУ: 33193408

Про компанію

Компанію засновано у 2004 році і основною діяльністю є адміністрування пенсійних фондів. З цього часу вона займає перше місце в Україні з надання цих послуг. На сьогоднішній день адмініструє 17 фондів, де відкрито понад 430 пенсійних рахунків.

Компанія зосереджує увагу на якості обслуговуванні НПФ та забезпечує:

  • взаємодію з компанією з управління активами; банком-зберігачем; роботу Ради фонду;
  • інформаційне супроводження;
  • ведення бухгалтерського та персоніфікованого обліку фонду та ін.

Також на сайті в особистому кабінеті НПФ учасники фонду можуть переглянути стан особистого рахунку недержавної пенсії.

 

Відповідно до закону (стаття 20⅟ п.4 Закону про НПЗ) обов’язки:

Адміністратор пенсійного фонду – суб’єкта другого рівня зобов’язаний кожного робочого дня обчислювати чисту вартість пенсійних активів, у тому числі чисту вартість пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування, чисту вартість одиниці пенсійних активів у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Компанія з управління активами фонду

ТОВ “ТАС Ессет Менеджмент”

Сайт компанії

Ліцензія на провадження діяльності з адміністрування пенсійних фондів серія АБ № 115988; видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг 14.08.2008 р.; діє з 07.02.2008 р., безстрокова.

Код ЄДРПОУ: 33193408

Про компанію

Професійний учасник фондового ринку України. Був заснований у ____році та є частиною надійної групи компаній TAS Group.

ТАС Ессет Менеджмент надає повний спектр інвестиційних послуг корпоративним та приватним клієнтам, здійснює керування активами недержавного пенсійного фонду.

Персонал компанії, відповідно до вимог НКЦПФР, має відповідні сертифікати на здійснення професійної діяльності.

Відповідно до закону (стаття 20⅟ п.4 Закону про НПЗ) обов’язки:

Компанія з управління активами пенсійного фонду – суб’єкта другого рівня зобов’язана подавати кожного робочого дня адміністратору такого пенсійного фонду інформацію про вартість пенсійних активів фонду, які перебувають в їх управлінні, у розрізі пенсійних активів системи недержавного пенсійного забезпечення та пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування за формою та у порядку, що встановлені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. (стаття 20⅟ п.4 Закону про НПЗ)

Зберігач фонду

АТ “Піреус банк МКБ”

Сайт компанії

Договір про обслуговування пенсійного фонду зберігачем № ДО/15-21 від 17.06.2015 р.

Ліцензія на провадження депозитарної діяльності та зберігання пенсійних активів серія АЕ №263335 видана Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 12.10.2013 р., строк дії необмежений.

Код ЄДРПОУ: 20034231

Про компанію

Піруес Банк в Україні є частиною міжнародної банківської Групи Піреус Банку. В Україні Група Піреус Банку почала свою діяльність у вересні 2007 року після придбання Міжнародного Комерційного Банку (МКБ).

Група Піреус Банку пропонує повний спектр фінансових послуг і сервісів 5,5 млн. клієнтам у Греції. На разі виступає банком-зберігачем ФПЗ.

Загальні активи Групи Піреус Банку складають 71,6 млрд. євро, кредитний портфель становить 39,6 млрд євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 49,6 млрд євро (станом на кінець грудня 2020 р.).

У 2020-Піреус Банк посів перше місце у рейтингу надійності невеликих і середніх банків з активами менше 15 млрд. грн за версією журналу “ГРОШІ” (№13-14 (412-413)

У 2020 -Піреус банк увійшов в ТОП-15 рейтингу фінансового здоров’я банків України, проведеного Міжнародним центром перспективних досліджень.

Відповідно до закону (стаття 20⅟ п.4 Закону про НПЗ) обов’язки:

Зберігач пенсійного фонду – суб’єкта другого рівня перевіряє правильність обчислення чистої вартості пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування, чистої вартості одиниці пенсійних активів, здійсненого адміністратором пенсійного фонду – суб’єкта другого рівня та особами, які здійснюють управління пенсійними активами накопичувальної системи пенсійного страхування. (стаття 20⅟ п.4 Закону про НПЗ)

Зв’язатись з обслуговуючими компаніями можна перейшовши на сайт компаній або у розділі «Контакти»

ХОЧУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ КРУТУ ПЕНСІЮ!